Walczymy o bezpłatną autostradę
Z powodu ogromnego zainteresowania akcją zbierania podpisów pod apelem do ministra infrastruktury informujemy, że termin złożenia list z podpisami został wydłużony do 15 kwietnia 2011 roku.Przypominamy, że wraz z regionalnymi mediami akcję prowadzi także Urząd Gminy i Miasta w Czerwionce-Leszczynach.
Swój podpis pod apelem w sprawie nieodpłatnego korzystania z autostrady możecie Państwo złożyć w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, przy ul. Parkowej 9 (sekretariat, pokój 14 i 22) oraz przy ul. Dr Rostka 7 (II piętro).
Aby móc trafić z akcją społeczną do maksymalnej ilości mieszkańców, o pomoc poprosiliśmy także radnych.
"Cieszę się, że walka o bezpłatną autostradę przybrała takie rozmiary i patrząc na skalę coraz bardziej jestem przekonany, że akcja może odnieść pozytywny skutek" - powiedział burmistrz Wiesław Janiszewski.
Czekamy na Państwa wsparcie.
Dodaj komentarz:
zaloguj si? lub zarejestruj aby doda? komentarz



